Міжкімнатні двері грунтовані

Міжкімнатні двері грунтовані

Знайте, однакові за характеристиками (розмір, колір, зовнішній вигляд) міжкімнатні двері ґрунтовані, служать абсолютно по різному. Про що мова? Це безпосередньо пов'язано з якістю матеріалу для полотна двері і надійності її збірки (підгонка, проклейка всіх елементів, обробка поверхні, екологічність / токсичність матеріалів).Тут багато йде на відкуп бренду (фабрики виробника). Які матеріали вони використовують, яка сировина, наскільки прогресивна лінія виробництва та інше. В даному випадку непрямим фактором довіри служить час присутності бренду на ринку і його репутація в цілому. Однак, розуміючи особливості конструкції міжкімнатних дверей і надаються технічні характеристики виробником – можна і самому розібратися в тому, що саме треба в вашому випадку. Відразу хочеться відзначити, що у нас представлені перевірені виробники, які дають тривалу гарантію (перший важливий сигнал) і мають необхідні сертифікати (другий важливий сигнал – і не соромтеся уточнювати у представників фабрики про його наявності) відповідності на продукцію, що випускається.

У якісних міжкімнатних дверях однозначно не повинно бути:

-         проблемних ділянок;

-         всихання, розшарування і деформація у ґрунтованих дверей;

-         якість покриття (при механічному впливі на лак пальцем – не повинно залишатися слідів деформації);

-         однорідність кольору;

-         неповна комплектація (повинні бути лиштви, коробка і фурнітура);

-         максимальна рівність полотна.

Міжкімнатні двері зі склом ґрунтовані – це необхідний елемент будь-якого приміщення і інтер'єру. Двері захищають нас від протягів, шуму, а також визначають наш особистий простір. Грунтовані двері в кімнату – краще рішення для інтер'єру. Однією з найкрасивіших моделей міжкімнатних дверей є двері зі склом. Вони мають досить цікавий і оригінальний зовнішній вигляд на відміну від «глухих». Сучасний ринок дверних конструкцій пропонує купити двері зі склом самих різних дизайнерських виконання, під будь-які вимоги споживачів. Існують різні типи скла – матове, з глянцевою поверхнею, вітражне і триплекс. Міжкімнатні двері зі склом можна розділяти за декілька параметрів – від типу дверної конструкції до стилістичного оформлення. Але, частіше за все, їх класифікують за функціональністю:

·        Вироби зі склом в якості декоративного елемента. В даних дверних конструкціях скло встановлено в формі тонких горизонтальних або вертикальних деталей. Воно виконує виключно декоративну функцію і зовсім не пропускає світло. У цю групу також входять вироби з накладними склом.

·      Двері, де скло грає роль функціонального елемента. Скло в даних дверях відмінно пропускає світло. Як правило, вони монтуються в кімнатах з поганою освітленістю. Периметр скління може бути абсолютно різним – невелика вставка або 2/3 всього полотна.

Під час виготовлення внутрішніх дверей грунтованих зі склом використовуються різні види стекла. Найпоширенішими є сатин – напівпрозорі і прозорі. Ідеальною прикрасою для дверної конструкції в класичному стилі, стане скло-вітраж, воно виглядає досить дорого і елегантно. Також для різноманітності асортименту компанії-виробники пропонують продукцію з різноманітними малюнками, зроблені різними техніками – від фьюзинга до хімічного травлення. Найчастіше, двері зі скляними вставками встановлюються в приміщеннях, що вимагають великої кількості світла – вітальня, кухня та інші. З їх допомогою значно збільшується простір. Дані дверні конструкції будуть цілком доречні у квартирі або ж офісі. Їх установка буде добре виглядати навіть у ванній кімнаті та інше інтимному просторі. Відмінним варіантом будуть двері з матовим склом або з нанесеними малюнками. Також у виборі дверей варто враховувати психологічний аспект. Вчені довели, що дверні конструкції зі склом у своєму будинку воліють гостинні і відкриті господарі. Незалежно від площини покриття дверної конструкції, скло неодмінно має бути міцним. Грунтовані двері купити зі вставками скла на сайті «Skidka Dveri», Ви отримуєте виключно якісний товар, який буде відповідати всім вимогам щодо якості. Зробити онлайн-замовлення можуть жителі міста Київ, а також користувачі з усіх куточків країни. Якщо у вас залишилися питання щодо вибору міжкімнатних дверей або ви хочете зробити замовлення, зверніться до наших консультантів на сайті, через телефон.Симпли А

У наявності

740 грн.

Розмери дверних полотен 60,70,80,90х200х0,35 см. Лутка 60 мм. к-кт. без порога ..

Симпли V ПО

У наявності

1 470 грн.

Полотно со склом. Розмери дверних полотен 60,70,80,90х200х0,35 см. Лутка 60 м..

Симпли B

У наявності

1 160 грн.

Полотно со склом +180 грн. Розмери дверних полотен 60,70,80,90х200х0,35 см. Л..
Показано з 1 по 3 з 3 (всього 1 сторінок)