Двері грунтовані від 550 грн в Інтернет магазині дверей
Двері грунтовані від 550 грн в Інтернет магазині дверей

Розглянемо переваги готових дверей. Найбільш очевидним є те, що у Вас залишиться дуже мало майбутньої роботи, як тільки двері привезуть. Просто прикріпіть петлі і вверніть її в раму. Вам знадобиться всього лише кілька інструментів і допомога добровольця.

Двері прибудуть відшліфованими гладко, але без остаточного покриття. Цей підхід дозволить вільно вибирати будь-яку обробку, яку ви хочете - якою б яскравою вона не була. Якщо думаєте, що Ваша вітальня виграє від яскраво-жовтої матової двері, то захочете почати з чистого, незакінченого полотна. В таких випадках оптимальним варіантом стануть представлені в даній категорії нашого інтернет-магазину міжкімнатні двері класика ґрунтовані, пропоновані по більш, ніж доступною ціною.

МДФ грунтовані двері від 550: двері під фарбування

Якщо Ви хочете купити двері 550, то потрібно буде вибрати між дверима, яка була попередньо закінчена на заводському рівні, або тією, яка прибуває незакінченою, щоб Ви могли закінчити її у відповідності з Вашими власними уподобаннями та особливостями інтер'єру. Отже, чим відрізняються попередньо оброблені і двері МДФ грунтовані?

  • Незакінчені двері, навпаки, ті, які не мають обробки, так що Вам доведеться застосувати її самостійно. Це дозволяє забезпечити максимальну гнучкість і допомагає скоротити витрати на заводському рівні, особливо якщо зважитися їх купити в інтернет магазині.
  • Попередньо оброблені двері. Тришарові двері поставляються із заводською обробкою, покриті декількома шарами фарби або морилки. Все, що Вам залишається зробити - виконати їх установку, - процес, який займає кілька хвилин, якщо знаєте, що робите.
  • Ґрунтовані двері в кімнату недорого - це Ваш варіант, якщо не можете вибрати між попередньо обробленими або незакінченими дверима, - так би мовити, «золота середина» між двома вищезгаданими варіантами.

Купити двері готові грунтовані Київ рекомендує, оскільки вони надходять з базовим шаром грунтовки, на який можна нанести шар або два фарби. Оскільки грунтовки не так сильно відрізняються за кольором, як верхні шари, це усуває деякі з робіт, не обмежуючи Ваші варіанти. Очевидно, що грунтовка необхідна тільки в тому випадку, якщо Ви фарбуєте свої світлі двері - прозорі дерев'яні обробки не вимагають цього.Симпли А

У наявності

740 грн.

Розмери дверних полотен 60,70,80,90х200х0,35 см. Лутка 60 мм. к-кт. без порога ..

Симпли V ПО

У наявності

1 470 грн.

Полотно со склом. Розмери дверних полотен 60,70,80,90х200х0,35 см. Лутка 60 м..

Симпли B

У наявності

1 160 грн.

Полотно со склом +180 грн. Розмери дверних полотен 60,70,80,90х200х0,35 см. Л..
Показано з 1 по 3 з 3 (всього 1 сторінок)